Nasi trenerzy i eksperci

Poznaj naszych ekspertów

Twoja nauka jest w dobrych rękach.

Barbara Sklorz
Trenerka umiejętności psychospołecznych i interpersonalnych oraz praktyk, z doświadczeniem biznesowym. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej komunikacji – asertywności, IE, feedbacku, budowania zaufania oraz przełamywania barier.
Agnieszka Brongiel
Konsultantka z 15 letnim doświadczeniem. Obszarem jej specjalizacji jest strategiczne spojrzenie na procesy związane z zarządzaniem i komunikacją, stąd od kilku lat coraz szerzej działa w zakresie procesów HRowych.
Monika Buła
Certyfikowana trenerka i coach oraz managerka z kilkunastoletnim stażem. Jako trenerka specjalizuje się w tematach związanych z: coachingiem i coachingowym stylem zarządzania, komunikacją i budowaniem relacji, obsługą klienta, sprzedażą i zarządzaniem.
Ryszard Kamała
Trener i Coach z dużym doświadczeniem biznesowym. Specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych oraz szkoleniach menedżerskich – rozwijających umiejętności zarządzania ludźmi, zarządzania sprzedażą, coachingu menedżerskim.
Jerzy Krupa
Posiada certyfikat trenerski Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikaty stosowania w biznesie narzędzi diagnostycznych Extended DISC i ENSIZE. Zajmuje się wsparcie oraz doradztwem w zakresie reagowania na silny stres i rozwiązywaniem problemów.
Jacek Cymerman
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich, budowania efektywności osobistej i zespołowej, zarządzania projektami, sprzedaży i obsługi Klienta, negocjacji handlowych oraz szeroko rozumianej komunikacji.
Monika Zielińska
Od 2014 prowadzi coachingi indywidualne oraz projektuje, realizuje szkolenia i warsztaty. Specjalizuje się w tematach: zarządzanie zespołem, rozwojem kompetencji managerskich, motywowaniem, udzielaniem feedbacku, ocenami rocznymi, komunikacją, budowaniem relacji.
Wojciech Baran
Pracuje jako trener biznesu, instructional designer i e-learning developer. Prowadzi i projektuje szkolenia z zakresu dobrostanu - odporność na stres, wypalenie zawodowe, mindfulness oraz z zakresu komunikacji - trening asertywności, udzielanie informacji zwrotnej, design i visual thinking.

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami przez formularz, czat online lub telefonicznie – jesteśmy tu dla Ciebie!