Zostań bohaterem
własnej drogi rozwoju

Poznaj New Heroes Academy!

Nową platformę e-learningową stworzoną przez doświadczonych edukatorów, którzy o nauczaniu online wiedzą niemalże wszystko. Razem z nami zacznij dokonywać zmian w swoim życiu, które pozwolą Ci na osiągnięcie sukcesu. Podejmijmy wspólnie to wyzwanie. Zdobywajmy nowe umiejętności razem. Tutaj wierzymy w bohaterów dnia codziennego – ludzi stawiających czoła życiowym wyzwaniom i rozwijających się, niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie działają. W New Heroes Academy promujemy zdrowy, zrównoważony sposób uczenia się. Pozbawiony presji, a także sztywnych norm. Nasz priorytet to wspieranie każdego, kto pragnie rozwijać się i osiągać swoje cele w sposób pasujący do jego życia, potrzeb czy przyzwyczajeń.

Polskie doświadczenie & holenderski know-how

Stworzenie tego projektu nie byłoby możliwe, gdyby nie ponad 30-letnie doświadczenie ESKK na rynku polskim, a także nowoczesne podejście holenderskiego koncernu edukacyjnego Schouten&Nelissen. To właśnie lata tworzenia kursów do samodzielnej nauki języków, eliminujących ograniczenia związane z czasem i dostępem do szkół, budowanie oferty, obejmującej metody kształcenia na odległość, ale przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny kursów, skłoniły naszych partnerów w 2023 roku do włączenia nas w struktury grupy Schouten & Nelissen, globalnego lidera szkoleniowego skupiającego takie projekty i marki edukacyjne, jak SUAS, Relevance, Competence, Realise, New Dawn, Someone, czy właśnie New Heroes.

Zostań bohaterem własnej drogi rozwoju!

Współpracujemy, aby dostarczać Ci najlepsze narzędzia oraz treści edukacyjne, które pomogą Ci osiągnąć sukces w każdej dziedzinie życia i biznesu. Nowa poszerzona oferta, dostosowana do obecnych potrzeb rynku pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Dołącz do naszej społeczności bohaterów. Zdobywaj certyfikaty z zakresu przywództwa, rozwoju osobistego, psychologii i komunikacji, zarządzania w biznesie czy języków obcych. Zacznij swoją przygodę z rozwojem osobistym już dziś!
Zostań bohaterem własnej drogi rozwoju!

Dlaczego New Heroes?

W świecie, gdzie każda sekunda liczy, New Heroes dostarcza wiedzę na wyciągnięcie ręki. Nasza platforma to brama do rozwoju dla dynamicznych, młodych profesjonalistów. Ucz się gdzie chcesz, kiedy chcesz, z kursami szytymi na miarę Twoich ambicji.

New Heroes Academy

Wybierając New Heroes, stawiasz na rozwój w nowoczesnym wydaniu. Dołącz do nas i odkryj swoją supermoc w nauce!

DOŚWIADCZENIE

Ponad 30 lat doświadczenia w edukacji zdalnej.

MIĘDZYNARODOWY KNOW-HOW

Inspiracją do powstania marki New Heroes był globalny sukces edukacyjny grupy Schouten & Nelissen.

INTERAKTYWNOŚĆ

Platforma, która żyje razem z Tobą. Jest dostępna o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu na świecie.

Poznaj nas bliżej

DOŚWIADCZONA KADRA FACHOWCÓW

Wyselekcjonowana grupa ekspertów oraz trenerów, która łączy merytorykę z nowatorskimi metodami nauczania.

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami przez formularz, czat online lub telefonicznie – jesteśmy tu dla Ciebie!